Emoji 12
zöld kör
Más néven kör, zöld
Ez egy zöld kör alakú emoji, melyet színezésre és jelölésre használnak.
Unicode U+1F7E2 Hozzáadva az Emoji verzióban 12 Kategória szimbólumok Alkategória alakzatok és színek
Jelentés
A 🟢 zöld kör emoji általában a zöld szín vagy kör alakú objektumok megjelenítésére, illetve az elfogadás, biztonság vagy természetes állapot jelölésére szolgál. Gyakran használják sporteseményekben, diagramokban, vagy egyszerűen csak dekoratív célra.
Unicode név
Ez az emoji hivatalosan egy zöld körként van definiálva a Unicode-ban.
Platformdesignek
Apple
Az Apple verziójában a 🟢 egy sima, homogén zöld kör, amely világosabb zöld színnel határolt.
Google
A Google Noto designban a 🟢 egy egyenletesen zöld kör, melynek színe kissé sötétebb, mint az Apple változatának.
Twitter
A Twitter Twemoji designban a 🟢 egy jól definiált, zöld kör, melynek színe közepesen világos, és a határát egy kissé sötétebb zöld vonal írja le.
Noto (Apache 2.0) · Twemoji (CC BY 4.0) · OpenMoji (CC BY-SA 4.0)
Gyakori kérdések
Melyik kategóriába tartozik a(z) 🟢 zöld kör?
A(z) 🟢 zöld kör a(z) szimbólumok kategóriába tartozik, amely 224 emojit tartalmaz.
Melyik Unicode-verzióban jelent meg a(z) 🟢 zöld kör?
A(z) 🟢 zöld kör az Emoji 12 verzióban jelent meg. Kódpontja U+1F7E2, amely 1 kódpontból áll.